Úspěšný víkend našich družstev

O tomto víkendu se zapojily do sportovních klání hned tři naše družstva. Školička a mladší přípravka rozdávaly radost v Ženklavě, kde si zahrály několik zápasu s místními dětmi. Byly k vidění krásné góly, akce a hlavně radost ze hry. Celé toto přátelské dopoledne bylo velmi prospěšné a již teď se těšíme na další podobné akce.

Jako třetí družstvo se v neděli dopoledne představili naši muži, a to na Žilině. V tomto derby, které sledovala velmi pěkná divácká kulisa, jsme byli úspěšnější než domácí. Po výhře 2:0, kdy branky vstřelili Marek a Bár, si naši muži připsali první 3 body do tabulky. O dalším víkendu se přidají další dvě družstva. Starší žáci zažijí svou premiéru v 10+1 a přípravka v 5+1. Naši muži doma hostí družstvo Kateřinic.

další Zápasy

partNeři

TJ Rybí, z.s.
Rybí 362